Top 10 bambus Samen Winterhart – Stromy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. greenone

#ad

Černý bambus – Fargesia nitida Black Pearl – žádné kořenové výstupky – rychle rostoucí – mrazuvzdorný 80/100 cm vysoký

#ad
greenone #ad - Použití: solitérní, bambusový živý plot, ochrana před nežádoucími pohledy, ochrana proti. Stanoviště: vhodné jak pro slunná, tak i pro polostinná stanoviště. Zimní odolnost: zasazeno do - 25 °C, v kbelíku doporučujeme zimní ochranu. Dné laboratorní rozmnožování, zaručeně dělené ručně. Výška vzrůstu: až 3, 5 metru bez kořenového výběžku, není nutná žádná bariéra oddenku.
Značkagreenone #ad
Výrobcegreenone #ad

2. greenone

#ad

Ideální jako ochrana před nežádoucími pohledy, výška 80 – 100 cm, Bambus Fargesia rufa zimovzdorný, horlivý a rychle rostoucí

#ad
greenone #ad - Velmi oblíbená odrůda bez kořenového výběžku pro zahradníky bez stresu. Bambusový živý plot nabízí ochranu proti větru a zvukovou ochranu v jednom. Dné laboratorní rozmnožování, zaručeně dělené ručně. Vždy zelená, zimovzdorná, rychle rostoucí, neprůhledná a snadná údržba pro celoroční ochranu před nežádoucími pohledy. Vhodné jak pro slunná, tak i pro polostinná stanoviště.
Značkagreenone #ad
Výrobcegreenone® #ad

3. Seedeo

#ad

Seedeo® Sada na pěstování hory – sekvoje sekvoje sekvoje sekvoje giganteum 50 semen

#ad
Seedeo #ad - 50 semen. 1 x ideální květináč na pěstování ve světle zelené barvě s 0, 5 litrem pěstebního substrátu. Tyřbarevná pohlednice ve formátu pohlednice s barevným vyobrazením. Podrobný návod na pěstování a péči obdržíte s dodávkou semen. V domě je pěstování semen možné celoročně.
ZnačkaSeedeo #ad
VýrobceSeedeo #ad
Výška5.51
Délka6.3
Šířka5.12

4. Seedeo

#ad

Seedeo Sekvoje pravěká Metasequoia glyptostroboides 200 semen

#ad
Seedeo #ad - V domě je pěstování semen možné celoročně. 200 semen. Popis pěstování a péče + čtyřbarevné kartičky se semeny ve formátu pohlednice s barevným vyobrazením. Rychle rostoucí a mrazuvzdorný strom. Tyřbarevná pohlednice ve formátu pohlednice s barevným vyobrazením.
ZnačkaSeedeo #ad
VýrobceSeedeo #ad
Hmotnost0

5. Samenchilishop (Immer nur einmal Versand)

#ad

Moringa -Moringa oleifera- 100 semen *nazývané také křen*

#ad
Samenchilishop (Immer nur einmal Versand) #ad - Mladý strom roste ve východní africe a indie za přírodních podmínek ročně až 8 m v výšce, když se nepoužívá. Včetně návodu na pěstování český jazyk nelze. Může se zahušťovat za určitých kulturních podmínek. Odpuzuje se do mnoha daleko vynikajících tenčích větví. Tento rychle rostoucí strom dosáhne v první roce výšky 5 až 8 m. 100 čerstvých semínek z mořského retšovníku *Moringa oleifera*. Kořeny jsou zesílené, kmen je relativně krátká s průměrem až 25 – 40 cm.
ZnačkaSamenchilishop (Immer nur einmal Versand) #ad

6. Samenchilishop (Immer nur einmal Versand)

#ad

Obří bambus odolný proti zimě 500 semen až 35 metrů vysoký

#ad
Samenchilishop (Immer nur einmal Versand) #ad - Krátkodobé mrazy do -7°. Potřeba místa: od 2, 00 m². 500 čerstvých semen obřího bambusu trnový bambus. Zimní odolnost až -2°. V některých regionech Německa i mrazuvzdorné. Ve své vlasti vyrůstá 25-35 metrů.
ZnačkaSamenchilishop (Immer nur einmal Versand) #ad
VýrobceSamenchilishop #ad

7. Exotic Plants

#ad

Bambusa vulgaris – běžný bambus – 25 semen

#ad
Exotic Plants #ad - Poštovné 1, 70 eur – bez ohledu na množství semen koupíte. Bezplatné zaslání u objednávek nad 30 eur. Obrovský výběr osivo seltener rostliny více než 200 druhů.
ZnačkaExotic Plants #ad
VýrobceExotic Plants #ad
Číslo dílu16pM1

8. Seedeo

#ad

Seedeo® Sada na pěstování sekvoje Tři druhy v jutovém dárkovém sáčku bonsaje.

#ad
Seedeo #ad - Tyřbarevná semenná karta ve formátu pohlednice. 1 malý sáček organického hnojiva + pikier a špíz na etikety z bambusu se 3 visacími etiketami + jutovými sáčky. Podrobný návod na pěstování a péči obdržíte s dodávkou semen. Obdržíte 50 semen z horského sekvoje / 50 semen z pobřežního sekvoje / 200 semen z pravěkého sekvoje. 3 x ideální květináč na pěstování ve světle zelené barvě se substrátem pro pěstování.
ZnačkaSeedeo #ad
VýrobceSeedeo #ad
Výška3.94
Délka4.13
Hmotnost0.73
Šířka4.13
Číslo díluAN-89712

9. Samenchilishop (Immer nur einmal Versand)

#ad

Zimní Tvrdé obří bambus Mix 115 + semen – 4 druhy

#ad
Samenchilishop (Immer nur einmal Versand) #ad - Zimní tvrdý až 20 Crad. 20 semen black bambus, 15 semen Fargesia. 50 semen zlatý bambus, 30 Semen Moso bambus. Včetně návodu k pěstování.
ZnačkaSamenchilishop (Immer nur einmal Versand) #ad
VýrobceSamenchilishop #ad

10. QSTNY-S

#ad

50 semen javorového semínka zelená maple semena stromu javor kulovitý javor javorový strom javorový strom japonský javor odolný vůči zimě mrazuvzdorný

#ad
QSTNY-S #ad - Javor patří k druhu acer aceraceae a je běžným názvem některých javorových stromů. Na světě existuje 199 druhů aceraceae, evropě, které jsou běžné v Asii, Severní Americe a na severním okraji Afriky.

Květy jsou velmi malé, zelené, nažloutlé zelené granule, zřídka fialové nebo červené. Hodí se pro úrodnou a volnou půdu s dobrou drenáží. Javorové stromy kvetou od dubna do května. Javor je ideální zahradní rostlina, kterou lze zasadit v zahradách a dvorech. Javor je velmi krásná listnatá rostlina, s krásnými listy, pěstěnými větvemi a jasnými vrstvami. Javory mají rádi sluneční svit, teplé a vlhké klima a jsou relativně odolné vůči chladu.
ZnačkaQSTNY-S #ad
VýrobceQSTNY-S #ad